Mama Önerisi

tyana_k

Kedim için yeni bir mama arıyorum önerebileceğiniz bir marka var mi

13 CEVAP

bademthecatt

Bütçenizi belirtirseniz ona göre yardımcı olabiliriz

dilanbulent

Bütçeniz nedir?

Palyaco

Uygun fiyatlı iyi mama myfood tavsiye ederim 97 tl malt hediyeli yüksek bütçeniz varsa exclusion veya wildfull tavsiyemdir

bloodyluxury

Merhaba,

ND marka mamaları da inceleyebilirsiniz.

Luna_35

Hills

tyana_k

Butcem orta halli aslında ben hills advance brit care ve bozita mamalarini düşündüm

ayselngx

Ben jungle kullanıyorum hem fiyat olarak uygun hem de kedim severek yiyor (tekir)

Szrcanx

Brit care deri ve tüy sağlığı olanını kullanıyorum uzun zamandır memnunum ger han gibi bit sorun sıkıntı olmadı yaşatmadı içeriği de çok güzel kedimin tüyleri çok dökülüyor du kesti bu mamadan sonra tabi her kediye iyi gelir mi orasını bilmiyorum

Heavenly

A C A N A

ByTogi

Pro choice

bademthecatt

Nd,brit care,bozitaya bakabilirsiniz

gokhansultan

Nd, bozita ve brit care öneririm. Brit care da ishal şikayetleri var önce deneme boyunu alıp deneyimleyin.

pablopicasso

Hills