Petwell Eklem Ağrısı

Novalizm

Merhaba britsh shorthair cinsi kedim var. Bir kaç ay önce arka ayaklarının yan yan gittiğini farkettim acaba kilo aldıktan sonra olabilir düşüncesiyle bir süre gözlemledim sonra veterinerimize gösterdim eklem sorunu olabileceğini söyledi bize petwell glucosamine chondroitin Msm takviyesini verdi 2 ay boyunca günde yarım tablet (6 aylık) verin dediler. 3 haftadır kullanıyoruz. Daha önce bu takviyeyi kullanan var mı ve gelişme oldu mu?

1 CEVAP

Palyaco

dr natures felimax kullanıyorum glukozamin ve kolojen haftada 3 sefer yasmamasina bol sulu olanlara 10 damla damlatiyorum ve meo ton balıklı deniztarakli sıvı puding glukozamin ve kolojen içeriyor haftada 2 sefer veriyorum daha iyi ve eklemleri cok iyi tavsiye ederim sadece glukozamin ve MSN yeterli deyil kolojen olmazsa olmazıdır