Kedi Maltıı Vitamin

Ececimm

arkadaşlar bildiğiniz gibi gimcat çok pahalı oldu sizin kullandığınız maltlar macunlar vitaminler neler kedilerin sevdiği markalar neler

6 CEVAP

Handerane

Ben Biopetactive in maltından çok memnunum

bademthecatt

Malesef hepsine çok zam geldi ucuz bir şey yok artık bio pet active 60 tl

bademthecatt

Ben gimcat hiç almıyorum kedimde sevmiyor zaten zoovital kullanmıştık daha önce severek yemişti dr.clauders alıyorum bazen onuda seviyor ve içinde vitamin eklemeside var şuan bio pet active kullanıyorum daha uygun fiyatlı kullandıklarımdan bu üçünü önerebilirim onun dışında vets plusta alternatif olabilir

betulbakioglu

ben burdan vetsplus aldim henuz denemedim ama iyi diyorlardi 100 grami 70 liraydi yine pahali ama :(

Ececimm

sağ olun arkadaşlar

ayselngx

Ben vet’s plus kullanıyorum ve tekirler özellikle seviyor