Kedimin Göğüsü

unicorn35

Kedimin göğsünde bir tüy dökülmesi oluşmuştu mantar diye düşünüp evde sirke sürdüm fakat 2 gün sonrasında baktığımda kabuklanma ve büzüşme şeklinde bir durum oldu neden olmuş olabilir ne oldu sizce

3 CEVAP

yumak_bey

sirkeyi veteriner tavsiyesi üzerine mi sürdünüz bilmiyorum ama asit sonuçta iyi geleceğini sanmıyorum

Sezgek

Ya burda mantara sirke iyi gelir gibi bir yaklaşım var be bunun çok yanlış olduğunu düşünüyorum zaten biraz sonra bu konu hakkında başlık açmayı düşünüyorum gördüğünüz lezyon mantar dahi olsa açık bir yara olabileceği için hayvanın deri ph donu bozarak orayı daha da tahriş edebilir ve canını yakarsınız hayvan üzerinde gördüğünüz lezyonlara süreceğiniz en temiz solüsyon Dr animal ve cristalindir varsa batikon da sürebilirsiniz açık yaraya da batikon sürebilirsiniz yavrucağın büyük ihtimal dermatiti gibi bir durumu varmış ve siz daha kötü yapmışsınız vete danışmanızı tavsiye ederim geçmiş olsun

BiciriginAnnesi

Sirke turşu kurmak için
Salatalar için yeri gelir poğaça tariflerin de kullanır baklava da kullanılır ev temizliğinde kullanılır vs vs
Asit hayvanlar üzerinde denenmez denense bile yan etkilerine göz yummuş olursunuz mantar ilacı denilen birşey var alınır kullanılır.

Bir dönem de karbonat meşhurdu

Fazla kilolariniz mi var 🎤 1cay kaşığı karbonat için fazla kilolarınızdan kurtulun 🤦🏻‍♀️bunu kullanan çoğu kadın mide kanamasından acillik olmuşlardı.
Bu ülkenin doktoru var danışın sorun kullanın .