Kedilerim Çok Kıl Dökyüor.

Uca

Merhaba. İki kedim var dişi olan tekir. erkek olan sarman. ikisi de kısır ve 1.5 yaşlarındalar yaklaşık. ikisi de çok kıl döküyor . ama sarman olan daha da fazla diğerine kıyasla . Proplan Kısır kedi maması kullanıyorum. bi öneriniz var mı hem mama için hem de başka iyi gelecek yöntemler için.

6 CEVAP

Uca

kedilerim hep döküyordu benim yaz kış baharda hep döküyorlar yani
teşekkür ederim cevabınız için

bademthecatt

Şuan mevsim geçişi olduğu için ekstra fazla tüy döküyorlar her gün düzenli tarayıp malt vermelisiniz balıklı mamalar daha iyi gelecektir birde balık yağı kullanabilirsiniz

bademthecatt

O zaman kullandığınız mama kedilerinize iyi gelmiyor olabilir mama değiştirip gözlemleyin ve her gün tarayın

gokhansultan

Balıklı mama, düzenli tarama, somon yağı, derma macunlar gibi çinko-biyotin takviyeleri tüy dökülmesini azaltmak için çözümler.

Uca

önerebileceğiniz bi mama var mı

gokhansultan

Mama konusunda bütçe önemli, bütçeniz yüksekse acana pacifica ya da en azından nd ocean öneririm. Ama her mama her kediye gelmeyebilir. Yani bu mamalar sizin kedilerinize de iyi gelmeyebilir. Mama seçimi biraz daha deneme yanılma işi.