Bahçede Baktığım Kediler Arasındaki Salgın

bengthecatmom

Merhaba,
iş yeri bahçemizde baktığımız kedilerden birinin burun tıkanıklığı ve öksürüğü üzerine birini zor bela yakalayıp veterinere götürdüm. tedavi oldu. yakalama esnasında da bir parmağımı çatlattım. bugün fark ettim ki 3 kedide daha burun tıkanıklığı ve öksürük dikkatimi çekti. tek başıma bu parmakla yakalama ihtimalim yok. sürekli olarak da göremiyorum. mamalarına vitamin damlattım ancak yaş mamaya bile yanaşmadılar az önce.. başka ne yapabilirim baktığım yerden lütfen veterinere götürün demeyin imkanım yok. belediyeyi aradım gelmiyorlar. geldiklerinde ortada kedi olmuyor :(

1 CEVAP

Anonymus985465

Hiçbir şey yapamıyorsanız bol bol haşlanmış tavuğu suyuyla beraber yedirin.