Brit Care Kısırlaştırılmış Kedi Maması

eneskolon

8 aydır mama almıyordum 10 kglık paket aldığım için bugün baktığımda şoka uğradım zamanında 180 tlye aldığım acana 320 tl felan olmuş mecburen istemeyerek mamayı küçültmem lazım zaten kuru mamayla cok beslemiyorum genelde çiğ et ve yaş mamayla besliyorum günü kurtarmak için veriyorum genellikle kuru mamayı brit carede fiyatı diğerlerine göre daha uygun olan ve içeriği fena olmayan bir mama fakat ishal sorunu çok vardı piyasada kullanıp deneyimleyen oldumu yorumlarınız neler

3 CEVAP

beyzathemoc1

Ben denedim bizde ishal olmadi sadece çok az yumuşama oldu ama bizimkilerin kakası zaten genelde sert oluyor sevindik ben yumuşamaya yani tavsiye ederim

Lils

Kullanıyorum memnunum. İlk bir hafta geçiş sürecinde kefir verin bence. O şekilde ishal olmadı bizde

Anonymus985465

ND mamanın kalitesi düştükten sonra Brit Care'e geçtim ve uzun süre bu mamayla kedilerimi besledim.
9 yaşındaki kedilerimden birini kronik böbrek yetmezliğinden çok acı bir şekilde kaybettim.
Diğerinde böbrekte büyüme, idrar torbasında ve idrar yollarında yoğun struvit kristalleri tesbit edildiğinden 4 gün sabahtan akşama kadar serum aldı. Bu süre zarfında sonde takılı kaldı. Virbac 1 Struvite çözücü kuru mama ve RC renal mama yiyor. 13 kedim vardı ve doğal olarak 7 kg'luk kısırlaştırılmış mamadan çokça satın almıştım. Son vakadan sonra kedilerime Brit Care yedirmiyorum, kimseye de tavsiye etmiyorum. Ancak karar sizin.
İsterseniz petlebi satış fiyatı altında, kargo size ait olmak üzere gönderebilirim.