Kardeşlere Acilen Yuva Arıyoruz

6_zeytin

Sahibinden petlebi Instagram gibi hesaplardan ilanları paylaştım
Bu çocukları kapalı apartman çatısında bakıyorum hem ailem hem de apartmandakiler laf söylemeden yuvalandırmam gerekiyor bildiğiniz farklı platformlar varsa ismini yazar mısınız ya da yüksek takipçisi olan ilanları paylaşan hesaplar
İlan metnini burada da paylaşıcam anlamadığım şartlar mı zor doğru sahiplendirme için gerekli şartlar sözleşme şartını da kaldırdık.
İlan:
Bulduğumda ağır enfeksiyondan dolayı çok hastalardı. Şimdi iyileştiler şu an tek ihtiyaçları sıcak bir yuva
Üç renkli olan dişi,diğer tekir beyaz olan erkek ikisinde 4-5 aylık civarı çok tatlı iki kardeşler. İç dış parazit aşıları yapıldı.
Önceliğim aynı eve yuvalandırmadan yana ama ayrı da yuvalanabilirler. Bu saatten sonra sokakta yapamazlar onları kendi çocuğundan ayırt etmeyecek, maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayacak zamanı gelince kısırlaştırmasını yaptıracak, gerekli güvenlik önlemini alabilecek 25 yaş üstü aile düzeni oturmuş, takip şartıyla arada bir güzel anlarını atıp merakta bırakmayacak meleğini/meleklerini arıyoruz. Lütfen kendinizi kısaca tanıtan bir mesaj ile dönüş yapınız.
İZMİR/ÇİĞLİ

1 CEVAP

Pikapru

....