Kedimin Göğsünde Yara Çıktı

unicorn35

Kedimin göğsünde ilk tüy dökülmesi oluştu mantar sanıp sirke ve yara onarıcı sprey sıktım ve bu şekilde dönüştü sizce neden oldu bir fikri olan var mı

2 CEVAP

Sezgek

Çok büyük ihtimal mantar gibi duruyor ama kesin tanı için vete göndermenizi öneririm şu aşamada elinizde batikon varsa hemen sürmenizi yoksa Dr animal ya da cristalin ile temizlemenizi öneririm eğer mamanız orta segment veya altı ise multivitamin takviyesi şart mama kaplarını sirkeli Su ile yıkamanızı tavsiye ederim yerleri sirkeli su ile silmenizi tavsiye ederim travazol krem yine mantara iyi geliyor ama dediğim gibi mantar teşhisini veterinerin koyması daha sağlıklı olur geçmiş olsun

unicorn35

Çok teşekkür ederim daha öncede mantar olmuştu fakat sadece tüy dökülmesi olup 2 hafta içinde geçmişti şimdi bu şekilde olduğunu görünce biraz şaşırdım endişelendim