Kulaktaki Yara

Maulex

Fotoğraftakinin ne olduğunu bilen varmi

3 CEVAP

Sezgek

Eğer dışarı çıkmıyorsa kaşıyıp kendi yapmış tırnağıyla alerjik de olabilir mantarda varsa cristalin ya da batikon ile temizleyin ve mutlaka vete götürün mantar ise tedaviye başlarsınız alerji ise nedenini bulup ona göre mama kum vs seçimi yapmanız gerekir geçmiş olsun

D-O

Tam net gorunmuyor ama alerjik olabilir, kendini yaralamis olabilir, mantar olabilir. Bence veteriner hekiminize sorun

Maulex

Teşekkürler veterinere goturdum alerjiktir dedi kendiliginden gecti