Gripmis Neler Yapabiliriz?

2gun antibiyotik tedavisi gormus agzinin dış tarafinda kenarda sivilce gibi kirmizi yara var,2 aylik bir kedi,burun tikanik,hapsuruyor. Neler yapilabilir imunex veriyoruz ama burnu nasil acariz ve karnina dokundurmuyor(dokundurmama sebebi ne olabilir dokununca miyavliyor)?

11 CEVAP

kirmizigul

sıcak bir çorba yapabilirsiniz. mesela bit tavuk göğsünü bir hauçla haşlayın içine başka yararlı sebzelerde atabilirisiniz. ardından pişen çorbayı blendırdan geçirin kedinize ılık olacak şekilde verin. geceleri uyurken uyuduğu yere sıcak su şişesi koyabilirsiniz geceleri üşümez

kirmizigul

diğer konular hakkında bir bilgim yok belki (Allah korusun) iç kısmında bir problem olabilir. eğer durum ciddileşirse veterinere gitmenizi öneririm

Tavsiyesi olan yok mu?

Tesekkur ederim tarifi yapayim kedinin seside bozuk

iselas

bu tür viral enfeksiyonlar çok tehlikeli kedilerde başka kediniz varsa ayırın ona da bulaşmasın veteriner başka bir tedavi önermedi mi

kirmizigul

ileride geçmezse veteriner kontrolünde vitaminde alabilirsiniz. veya vitaminli macunda şimdiden geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toparlar..

Evet baska kedimizde var suan ayri odadalar hasta kedi sahiplendik onlar yazdigim gibi tedavi yaptirmislar ama daha iyilesmemis dun sahiplendik

Imunex kullandik bakalim sanki daha iyi gibi.umarim

miasugok

Henüz size güvenemediği için de karnına dokundurtmuyor olabilir yanlış anlamayın yeni sahiplenmişsiniz ya ondan dedim

lovemycat

NATURALİS ADRAMYS SARIMSAK TOZU:) GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR ÜRÜN

Sarimsak kedilere zararli o yuzden emin olamadim yinede tesekkur ederim:)