Kedimin Bacaginda Et Parcasi Cikti

Miizantrop

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Kedimin arka bacağında böyle bir et parçası var. Daha öncesinde yoktu gördüğümde birşey yapışmış sandım ama daha sonra baktığımda anladım ki derisiyle bütün 😳 Bu nedir acaba tedirgin olduk ister istemez..

8 CEVAP

Miizantrop

Fotoğraf ekliyorum ama gözükmüyor sanırım

Miizantrop

Şu şekilde linkledim fotoğrafı
https://www.hizliresim.com/fsne662

Korkulacak bir şey mi ?

betulbakioglu

bir veterinere bu gorseli atin bence

D-O

Bence de veterinere gosterin. Ne oldugunu bilmemiz buradan mumkun degil

Sezgek

Normal bir şey değil veterinere göstermenizi tavsiye ederim bir çeşit deri lezyonu gibi duruyor geçmiş olsun

Gimlihanim

İlk defa böyle bir şey gördüm. Çok geçmiş olsun. Bir veterinere gösterseniz daha doğru olur.

6_zeytin

Kene gibi duruyor veterinere götürseniz iyi olur

Miizantrop

Bugun farkettim hemen veterinere fotoğrafı attım zaten. Yarın da gideceğiz ama burdan sizlere de sormak istedim acaba bilgisi olan veya aynı durumu yaşayan var mı diye. Papillom mudur acaba diye korkmuyor değilim arkadaşlar :(