Kedinin Gözünün İçindeki Zar Tabakası Gözüküyor

Gkhan17

Kedim hapşırmaya başladı ve gözünün içindeki perde bazen gözüküyor bazen gözükmüyor. Tüyleri de diğer kedilere göre fazla dökülmeye başladı. Ne olabilir? hapşırma her mevsim geçişi oluyordu zaten ama gözünün zarını görünce korkmaya başladım.

3 CEVAP

D-O

Bence veterinere danisin saglik sorunu varsa erkenden onlem tedavi ihtimali olur

Jeffroshum

Gözü enfeksiyon kapmıştır muhtemelen veterinere götürün

aslihan_e

Hapşırmaya eşlik olarak iç göz kapaklarının görünmesi göz enfeksiyonu değil genel bir enfeksiyon kaynaklıdır.