Kanlı Mukus

Tugbaozbek

2 yaşında maltese terrier cinsi köpeğim kanlı mukus oldu önce iştahsızlık halsizlikle başladı serum tedavisi uygulandı kanlı mukus kakası hala devam ediyor 2 kere serum uygulandı, ve takviye 3 4 tane iğne yapıldı hala çık iştahsız tavuk haşlayıp verdim kusmaya başladı yoğurt pirinç lapası yemiyor, kendi mamasını da yemiyor artık ne yapabilirim çok zor durumdayım

4 CEVAP

Tugbaozbek

Veteriner üşüttüğünü o yüzden böyle birşey olduğunu söyledi bir üşütmeyle bu hale gelebilir mi

sudenazzzzz

veterinerin yalan söylicek hali yok doğru söylüyodur

akitalove

Benim basima da ishal iştahsizlik kusma gibi seyler gelmisti veteriner bana parazit zehirlenmesi demisti umarim oyle biseyi yoktur

ilknrdaisy

Evet usutmeyle bu hale gelebiliyorlar bizimde aynı şekilde oldu... Ama tedaviden sonra iyileşti