Acill Bakar Misiniz

Aymia

5 aylik erkek kedim bahceye çiktiğinda baska erkek kediler pesine düsüyor. Sebebi ne olabilir

8 CEVAP

aslihan_e

Erkek kediler erkek yavrulara tecavüz edebilir. Sizinki kızgınlığa girdiyse o kokuyu takip ediyorlardır. Kedinizin iyiliği için dışarı bırakmayın. Aids kapabilir.

Enesdgn

boğacak veya tecavüz edecektir, salmayın dışarı büyümesini bekleyin veya kontrollü olarak gezdirin diğer kediler yaklaşınca kovun, çok kolay mikrop kapabilir

PaladinLucie

Yetişkin erkek kediler özellikle havaların ısındığı bu dönemde pek cinsiyet ayrımı yapmaz özellikle küçük erkek kedilerlerle zorla cinsel münasebet kurarlar karşı çıkarsada boğarlar.
Sitemizde bir yavru erkek yada dişi kedinin çevresini sarıp sırayla tecavüz eden erkek bir kedi çetesi vardı.
Çok rahatsız edici bir durumdu. Site olarak 3 erkek kediyide kısırlaştırıp rahatladık.

latte9

Oyun oynamak istiyor olabilir

Aymia

Yetıskin 2 erkek kedi oyun oynamiyolar. Disı kedilerin peşine düstukleri gibi etrafindan ayrilmiyolar

ByTogi

Erkek kedinin yavruları boğulmasını anladım da tecavüz gerçekten şu an beni şok etti!

Aymia

Şuan ben de cok şaşirdim. Tecavüz nedir yaa. Yeni doğum yapmış bir kedim daha var. Onun bile peşindeler simdiden. Çok erken degilmi yaa 15 günlük yavrular henüz. Hayvanlar bile sapıtti mi nedir 😒

aslihan_e

Evet erkek kediye tecavüz olayını çok gördüm. Ensesinden yakalayınca kaçamıyor kedi. Erkeklerde böyle bir durum var maalesef. Yeni doğum yapmış kedilerde ve hamile doğumu yaklaşmış kedilerde bir koku yayılıyor o kokuyu kızgınlık kokusuyla karıştırıp aynı şekilde peşine düşüyorlar maalesef. Bu yüzden yavrular ölebiliyor anne tekrar hamile kaldığı için.