Nature's Variety Somonlu Kısır Kedi Maması İyi Mi?

Mustafa245

Hocalarım kısır bir kedim var. Normalde acana pacifica kullanıyorum fakat artık bulamıyorum bulsam bile 2 kilosu 400 tl. O yüzden başka bir kısır kedi maması arıyorum Nature's Variety Somonlu Kısır kedi Maması iyi midir? Kedimin tavuğa karşı alerjisi var galiba. İlk sahiplendiğim zaman Nd narlı ve tavuklu mamasını yerken kızarıklık ve kaşıntı şikayeti olmuştu.

7 CEVAP

beyzathemoc1

Ben kullandım bizimkilere çok iyi gelmişti güzel mama

ByTogi

N&D kaliteli bir mama ama söylediğinize göre çok büyük ihtimalle tavuğa alerjisi var. Şu an düşündüğünüz mama markası da güzel. Birebir sizin yazdığınızı değil ama aynı markanın ürünlerini kullandım.

Lils

Kaliteli bir marka

Mustafa245

hocalarım o zaman satın alıyorum. et oranı biraz gözüme az geldi ama bakalım umarım iyi gelir.

Lils

Yurtdışında popüler bir marka. Kedinize iyi geliyor mu bir bakın bence içerik olarak acana kadar yüksek et içeriğine sahip değil ama kaliteli bir marka

AslanPati

Ben de Nature's Variety kullanıyorum. Acana ve Nature's Variety alınabilecek en iyi mamaların başında gelir.

Anonymus985465

Kaliteli bir mama. Sadece bir kedime yediriyorum. Seçici olmamasına rağmen sevmedi!