Danışmak İstiyorum Bakar Mısınız

kimyonesra

merhaba, kedime her zaman aldığım markadan farklı olarak daha uygun bütçeli bir malt ve yaş mama aldım. maltı kokladı kokladı yüzüne bakmadan gitti. yaş mamada da normalde 85 gr olan kutuyu 5 dakikada yer bitirirdi ama bu aldığımın yarısını bile yemedi. ne yapmalıyım aynı durum sizin başınıza geldi mi? yardımcı olur musunuz lütfen nasıl sevdirebilirim

3 CEVAP

D-O

Sevdigi malt ile devam etmek daha iyi olur bence. Bosuna stres sebebi olmasin hem size hem ona

emellkya

Malti mamasinin ustune, patisine surup vs bir sekilde her gun vermek gerekli bende mecburen farkli almistim bir ara yemedi degistirmistim eger imkaniniz varsa sevdigini alin. Yas mamayi sevmemis demekki benim kedim neredeyse hic yemez sevmiyor zorlamiyorum.

kimyonesra

maltı patisine sürdüm çok sinirlendi, mamasının kalanını da dolaba ayırdım yarın tekrar deneyeceğim