Kedim De Mantar Ve Egzama Hastalığı Vardı Evdede Bir Kişide Alerji Çıktı Sokakta Yaşar Mi

Merhaba kedim de mantar ve egzama hastalığı çıktı evde bir kişide alerji var ben Kedimi hayvan barınağına verdim fakat gelip alan kişiler bana kedi iyileştirilip sokağa salıncak dendi ben de kabul etmek zorunda kaldım vicdan azabı çekiyorum ne yapmalıyım

7 CEVAP

Sezgek

Vicdan azabı çekmeye devam edin büyük ihtimal de ömrünüzün sonuna kadar çekersiniz ne diyeyim sorunun ciddi olmadığını düşünmek istiyorum

NorthNight

Hasta ve size ihtiyaç duyduğu dönemde barınağa vermişsiniz sonuda sokak vicdanınız olduğunu bile sanmıyorum.
Şu mübarek günde ağzımı daha fazla açmak istemiyorum.
Zahmete girip bir sahiplendirme ilanı açsaydınız gerçekten ona iyi bakacak bir aileye sahiplendirseydiniz.

D-O

Buraya soru olarak sormussunuz ama biz ne diyebiliriz ki? Kedinizi birakmissiniz ustelik sokağa salinma ihtimalini bile goze alip birakmissiniz. Herhalde bizden de vicdan azabinizi azaltalim istiyorsunuz ama bu mumkun degil. Her zaman daha iyi secenekler vardir ve siz o secenekler icin ugrasmadan birakmissiniz.

Kedinize cok uzuldum. Keske onu birakmayacak bir yuva bulsaydiniz. Mantar egzama hepsi tedavi edilebilecek sorunlardi. Alerji icin de ilac igne kullanilabilirdi, hadi diyelim alerji ciddi durumda o zaman da kedinize baska bir yuva bulabilirdiniz.

Eger hala gec degilse kedinizi alin ve onu sahiplendirmek icin guvenli sevgi dolu onu terk etmeyecek bir yuva bulun derim. Vicdan azabiniz oyle hafifler bence.

6_zeytin

Kanun gereği alındığı ortama bırakılmak zorunda ailenizle beraber gidip oradan alın kedinizi en kısa zamanda
diğer dediklerim olmazsa
hangi barınağa bıraktıysanız oraya gidip tedavi sonrası sahipleniceğinizi söyleyin

kimyonesra

geç kalmadıysanız lütfen kediyi geri alıp ilan açın. buradan, twitterdan eminim bie yuva bulunacaktır

Anonymus985465

Barınakta o masum Canlar birbirlerine her türlü hastalığı bulaştırıyorlar.
Çoğunlukla kanlı ishal.
Vicdanınız varsa, derhal o Canı ordan kurtarın.
Herkes yaşattığını yaşar.

Bbgm

Evet benimde kuzenimde alerji var ama bize geliyor.gunlercr kaliyor kedilerimle.oynuyor hatta kendide uzun sure kedi bakti kizisip.kacti kedisi bulamadi bi daha.. yani alerjide olsa yasanabilirdi.. madem.bir esya gibi davranacaktiniz ne diye onu ailesi olduguna.inandirdiniz.. caresiz ve şaskinlik icinde belkide ölüme terkettiniz.. bir kere evine aldiysan ne durumda olursan ol yasam bpyu cocugun olacsk.. hep derim bir gun açta kalsam 1 lokma ekmegimi bu cocuklarla bolusurum yine varlik zamani gelir beraber yasariz ama.onlari ailesinden etmem diye.. idrak edemiyorum nasil basariyorsunuz.bu kadar acimasiz ve yuzeysel olmayi.. anlayamiyorum