Kedii

sudenazzzzz

kedimi 1ay öce dışarı bıraktım bikaç aysora karnı felan şişti sürekli biyerlere çiş yapıyor ve sürekli miyavlıyor napmalıyım

26 CEVAP

Sutunannesi

Mutlaka veterinere götürmelisin karın şişmesi çok ciddi hastalıkların belirtisi olabiliyor

Sutunannesi

Mümkünse bir daha dışarı çıkartmayın sokaktaki kedilerin aşıları onları bunları sağlanmadığı için hasta olan çok kedi var maalesef

sudenazzzzz

hamile ymiş sorun yok

sudenazzzzz

hamile kedim

SelinTuksal

tamam, ama emzirme sürecinde de hamilelik sürecinde de çok dikkat etmelisiniz ona. benim kedim yavruladı. hala 1 ine sahip bulamadım yavrulardan.

SelinTuksal

Yani sahiplendirceyeceksiniz, güzel :)

SelinTuksal

*sahiplendirmeyeceksiniz

sudenazzzzz

evt ben çok severim hata soktan aldıklarım bile var :)

sudenazzzzz

1 ay önce çıkmiştı

sudenazzzzz

hem bakarım bakmam sanane

sudenazzzzz

canım ben tek değilim tamamı tek ben değil ben olmasam bile benim güvenilir arkadaşlarım var