Bu Mama Fıyatları Nereye Gidiyor ?

Oqrenerde06

Malum 3 kedi sahibiyim artık mama fiyatları acayip arttı. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız bir marka varmı ?
Şuan proplan elegand somonlu serisini kullanıyorum 3 kediye yetişememeye başladım cidden eski mamamız felıcıadan aldım balıklısını bazen istekli bazen isteksiz yiyorlar kuzulusunuda aldım onuda çok lezzetli yemediler gibi N&D kuzulu vardi ucuzken almıştım yememişlerdi şimdi koydum lop lop götürdüler tam zam zamanında dedım yok N&D alamam artık :):) Bir zararını görmedim felıcıanın ama zaten alerjiye yatkın bünyeleri extra yaş mamayla takviye ediyorum haftada 1 .
Felıcıa dönme konusunda kararsızım başka mama fikirlerinize açığım orta segment hassas bünyeleri biraz tüy ve deri problemi yaşıyorlar mutamın balık yağ ve vm vıtamın de kullanıyoruz.

15 CEVAP

Warriorsans

Bizimkilerinde özellikle şansın bünyesi hassas baya, bir süredir golosi somonlu kullanıyoruz açıkçası memnun kaldık. Şu ara tüy sorunumuz iyice arttı ama mevsim geçişinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yinede tüylere bir artısı olmadı mamanın. Tadını seviyorlar. Fiyat performans olarak memnun kaldık.

Warriorsans

@miniss somonlu kısır mamasını almıştık ama şu ara stok sorunu var sanırım. Normalde 1,5 kg 7,5 kg ve 20 kg çeşitleri var diye biliyorum

Miniss

Golosinin hamgi cesidini kullandınız.Kisirlastirilmisinin buyuk paketini goremedim

aeri-l

Ben bir dönem felicia kullandığımda memnun kalmıştım şu an kullanmıyorum ama elimdeki mamalar bitince dönerim herhalde. Yakında feliciaya da zam gelir bu hafta tavuğa üç kez zam geldi, keza ete geçen hafta gelmişti.. Türk mamalarının fiyatları yabancı mamalarla yarışır oldu. Ne yapacağız bilmiyorum. Maaşlar zaten eriyip gidiyor enflasyonun karşısına her gün, gözümüzden esirgediğimiz canlarımızı da etkiliyor artık. Tez vakitte kdv indirimi gelir umarım.

Palyaco

Myfood cok kedisi olan için ve kediler bayılıyor kuzulu olan mükemmel bilginize

Palyaco

Cok cok seçici kedi bile bayıldı herkese tavsiyemdir myfood kuzulu

simbakedi

bana artik mamalar ucuz bile geliyor. burger kingde bile 50tl olmus menuler bu cocuklar ucuza bile yiyor yani artik

cat_expert

a.m.a.z.o.n ve petlebi'de indirim takip ediyoruz durumumuz bu :)))

ByTogi

Pro choice markasını tavsiye edebilirim.
Fiyatlar artık öyle bir duruma geldi ki geçen veterinerim
''şuara tahıl ürünlerine çok zam geldiği için içinde hiç olmayan takılı mamalar bile ondan daha iyi içinde et oranı yüksek mamalarla aynı paraya geldi " dedi.
Allah hepimize kolaylık versin.
Memlekette domates 30 lira

Oqrenerde06

@aeri-l herseye zam geliyor çok üzücü artık kedi bakmak lüxleşti napcaksak:/ en kötü mamanin kilosu 200 lira olmazsa şaşırmam.

Oqrenerde06

@bytogi prochioce feliciayla aynıydı sanırım fiyat olarakta uygun valla napalm artık uygun iyi bir mama alacağız:( yoksa ülke ekonomisi çok kötüye gidiyor eskiden içerik kovalardik şimdi fiyat sıkalasina bakar olduk

Oqrenerde06

Warriorsans o mamaya bakayım bir degerlendireyim gerçekten hersey aldı başını gitti ne olacak böyle ülkenin hali bilmiyorum:( . Yavrularımızın sağlığı da çok önemli bizin için

Oqrenerde06

Palyoco myfood mama ilk defa duydum hangisiydi bir bakayım zaten çok hassaslar tavuk olmaması lazım birde beğenmeleride önemli siz hangisini kullanıyorsunuz suan

Oqrenerde06

Simbakedi gerçekten doğru dediniz marul olmuş 25 lira cidden mamalar uygun bile ama gelir az gider fazla napacaksak bir bilsem. :/

Oqrenerde06

Catexpert bu saatten sonra indirim kovalarız anca artık:):)