Kedi Mama Değişimi

Esims

Selamlar. Kısır kedi mamasına geçeceğim ve aklımda 2 marka var. Direkt yeni mamayla eski mamayı karıştırıp 1 haftalık süreç içinde mi geçiş yapayım yoksa ilk yeni mamanın testırını alıp bir avuç kadar verip severse mi geçiş yapayım?

1 CEVAP

NorthNight

Tester alıp önce bi gözlemlemeniz daha sağlıklı olur, tepkisine göre büyük paket isteyip en az 10 gün kademeli olarak geçişi tamamlarsınız.
Süreyi kısa tutmayın, ani geçişlerde mamaya alışamayıp yemesi etkilenebilir sevmedi zannedebilirsiniz. Veya sindirim sorunları yaşanabilir.