İlk Kez Köpek Besleyecek Birinin Alman Kurtu Sahiplenmesi

Hayatım boyunca hiç köpek beslemedim ve köpek sahiplenmek istiyorum.Ancak sahiplenmek istediğim köpek Alman Kurt'u.Alman Kurt'unu beslemek zor mudur?

8 CEVAP

simbakedi

bir cins tercihiniz olmasin. barinaga gidin ve istediginiz ozellikleri soyleyin. kedilere agresyonu olmayan, ufak irk vb. size uygun yuzlerce kopek cikacaktir. gorunusu icin bir irk satin almayin

Bbgm

Enerjisini atacagi kadar gezdirebileceksen, yeterli sevgiyi ve ilgiyi gostereceksen, aşisi mamasi veterineri gibi masraflari karsilayabileceksen, egitimini sabir ve sevgi ile verip iki gun sonra heves etmistim simdi sıkıldım demeyeceksen her canliyi sahiplenebilirsin.

sultansbutler

köpek bakmaya hazır olan her türlü bakar. cins çoğu zaman önemli olmuyor. zaten ortalık alman kurdu kaynıyor gidin barınaktan sahiplenin bir tanesini.

ByTogi

Alman çoban köpeği namı değer Alman kurdu
Eğer ilk seferiniz ise doğru bir seçim olacaktır. Aklınıza gelebilecek her türlü alanda eğitilebilir. Eğitimleri olumlu ve çabuk cevap verirler. Ne kadar spor yaptırabilirsiniz onun için o kadar iyi olacaktır.
Kişilikleri gerçekten güzel bir köpektir. Tabii sahibinin onu eğitimi biçimi ile değişkenlik gösterecektir.
Kayda değer bizzat yetiştirmiş biri olarak söylüyorum.

yumak_bey

arkadaşında dediği gibi barınakta küçük büyük bir sürü köpek var sakin bir köpek tercih edebilirsiniz

ByTogi

@sultansbutler
Barınaktan köpek sahiplenme sine ben de sonuna kadar katılıyorum ancak diğer dediğiniz şey tamamen kedi için geçerlidir.
Kedi bakmaya kendine hazırlamış bir insan hemen hemen her türlü kiriye bakar.
Kediler birçok şeyi içgüdüsel olarak yaparlar ve birçok şeyi zaten onlara öğretemezsiniz ya da sizi sallamaz.
Köpeklerle yaşam olayı bambaşka ve tabii ki bireysel olarak farklılıklar olmakla birlikte ırksal olarak belirli eğilimler söz konusudur. Örneğin bull terrier ve Alman kurdu veya Golden retriever ve doberman bakmak arasında çok ciddi fark vardır. Yanlış anlaşılmasın tabii ki bu diğerinden daha iyi veya o bundan daha kötü gibi bir şey söz konusu değil.

Anonymus985465

Sürekli havlamasına, kakasına katlanabilecekseniz, barınaktan bir Can kurtarabilirsiniz.

Beyza07000

Her köpeğin farklı özelliği var ama her canlının sevgiye ilgiye ihtiyacı var alman kurdunu internetten araştırıp nasıl bı köpek olduğunu inceledikten sonra karar vermeniz hakkında yardımcı olur ama bütün köpeklerin gezmek oynamak enerjisini atma hakkı vardır bütün ırklar canlı sonuçta