Poodle Mama Önerisi

Merhaba 7,5 aylık poodlemız var. Royal canin mini starter veriyoruz fakat onu artık yemiyor yanına bile yaklaşmıyor. Poodle cinsi köpekler başka hangi mamaları tüketebilir?Bu konuda bama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2 CEVAP

sultansbutler

acana orijen nd bozita brit care deneyebilirsiniz. köpeğinizin cinsi mamasına bir etki etmez. yani eski başlıklardan iyi/kaliteli köpek maması diye araştırıp da bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. yaş mama, kemik suyu, kabak püresi, pişmiş sebzeler, meyveler gibi şeyler de katabilirsiniz kuru mamasına. ingilizce videolara bakarsanız bir sürü içerik var bu konuda. kolay gelsin :)

çok teşekkür ederim 🥰