Kısır Kedi Kızgınlığa Girer Mi?

Merhaba, yaklaşık 2 yaşında kısır bir erkek kedim var. 6 aylıkken kısırlaştırmıştık bazı belirtiler gösterince. Fakat oyuncağına çiftleşme hareketi yaptı bugün. Daha önce başına gelen var mı? Veterinere de soracağım ancak buradan da sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Bbgm

Yani pek fikrim yok ama mantikli dusunmek gerekirse soyle bir durum var. Mesela cocuklarda daha ergen bile degilken cinsel uzuvlariyla oynayabiliyorlar, hayvanlarda da sonucta kizisma olmasada uzuvlardaki sinirler hassasiyet ve hatta dna daki bilgi hala duruyor belki tesadufen kesfedip zevk icin yapiyordur.. ama ciftlesmek icin deliriyorum diyecek kadar ileri gidecegini sanmiyorum. Kendi kendine egleniyordur belki.

yumak_bey

içgüdüsel merak etmeyin, bizimkide yapıyor ama yapmasına izin vermeyin bence. bizimki battaniye gördü mü gırlayıp yoğuruyor sonra çiftleşmeye çalışıyor "len" diye bir giriyorum odaya hatasının farkında tabii topuklamaya başlıyor :D