N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Mama Hakkında

mrsnoyan

Merhabalar, aşağıda linkini paylaştığım mamayı kızım için almak istiyorum, nd mama hakkında gayet iyi yorumlar okudum fakat yine de tam emin olmadan almak istemedim mama hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden teşekkürler.
https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/nd-medium-adult-kuzu-etli-ve-yaban-mersinli-orta-irk-dusuk-tahilli-yetiskin-kopek-mamasi-12kg.html

2 CEVAP

Buse1234

Bizde N&D kullanıyoruz çok iyi tavsiye ederim

BlntgnY

n&d italyada üretilen ve ülkemizdeki en iyi mamalarından biridir gönül rahatlığıyla verebilirsiniz köpeğinize