Hangi Mamayı Tercih Edeyim?

kletan07

Kısırlaştırılmış mama için Royal canin mi Pro choice mu?
bu ikisi arasında sormamın sebebi bütçem.
bir de nedenini yazarsanız çok sevinirim.
Royal canini açık alarak aradaki fiyat farkını kapatıcam bu arada.

kedim kısır, 4 yaşında sarman.

farklı öneriniz varsa aynı fiyat aralıklarından olsun lütfen.

5 CEVAP

yumak_bey

İyi günler, Royal Canin almayın diyeceğim. "Neden" derseniz, içerisi tamamiyle karbonhidrat dolu yani un/gluten/un türevleri bu da protein oranını yüksek gösteriyor halbuki içerisinde kedinize yararlı hiçbir şey yok. ProChoice içeriğine baktım gayet güzel görünüyor pirinç oranı yüksek ama siz pirinçsiz bulursanız ondan alın derim. Onun dışında kesinlikle Somonlu alın tüy dökümünü azaltır bir nebze. Kediniz de seçiminizden memnun kalır. Bir de asla ama asla açık mama almayın. Ben eskiden aldım şimdi çok pişmanım ger petshopa güvenilmez. İçerisine sahte mama da karıştırabilir. Purina'nın ve Royal Canin'in hiçbir mamasını almayın kütfen :(

simbakedi

pro choice royal caninin yanina yaklasamaz, guvendiginiz yerse acik alin bence

betulbakioglu

merhaba royal canin gibi ünlülenen markalar aslinda kotu mamalar icindeki et orani cok az ve karbonhidrat dolu sadece markalaşmış haberiniz olsun

bademthecatt

Royal canin yerine proplana bakabilirsiniz fiyatları yakın prochoicede olabilir

dilanbulent

Elbette Royal Canin. Royal Canin ile Prochoice aynı cümlede bile kurulmamalı. Ayrıca güvendiğiniz bir petshop ise açık mama alabilirsiniz.