Heryerimi İsiriyor

betulbakioglu

kedim manyak birsey yapmiyorum durup duruken yanimdan gecerken isiyor beni 1 degil 2 degil nasil bir egitim verebilirim? isirinda tepki vermiyorum kolumu haraket ettirmiyorum ama ayni yine jiletci gibi duruyorum fotograftaki kucuk bir yeri sadece..

7 CEVAP

Bbgm

Yani sirf zevk icin yaptigindan eminseniz hicbir slrunu yoksa buna sebep olacak soyle bir bilgi paylasabilirim.. ne kadar dogru bilmiyorum ama bizim oglan onceden bir kac kez isirdi bende dilini parmaklayip midesini bulandirdim. Öğyyk diyip aninda birakiyordu isirmayi bir kac kereden sonrada yapmadi bi daha simdi cok mutluyuz. Beni isirinca midesinin bulanacagini dusunuyor igrenc birisi oldugumu dusunuyorda olabilir ama isirmiyor sonucta :)

fanajal

Benimkide aynisi ne kol kaldi ne bacak.En ufak dokunmada ısırıyor...Sadece uyku sersemiyken sevebiliiyoruz.İsirma cirmalama miyavlayarak hakaret hepsi mevcut...

bademthecatt

Kedinize sert davranıyorsanız yada kendini güvende hissetmiyorsa huzursuzsa ondan olabilir ısırdığında burnuna dokunun bırakın yapmaması gerektiğini anlasın

betulbakioglu

elimi kollarimi av olarak gordigunu dusunuyorum...elime bakinca gozleri buyuyor bacaklarini titretiyor ve isirmaya basliyor

Bbgm

Yani can yakmayan olumsuz bi durum yaratmanizi tavsiye ederim sizi isirdiginda.. bu sey benim mide bulandirmsm gibi sadece isirdigi zaman basina gelen bir sey olsun. Kesinlikle cani yanmasin strese girmesin ama rahatsiz olsun. En etkili bu olur diye dusunuyorum. Bagirmak etmek strese sokuyor cunku kelimeye(hayir gibi) sartlandirmakta uzun sure hani alisir belki o hayir i ogrenene kdr iyice isirmaya bilemiyorum.. fis fis ile suda sıkabilirsiniz isirdigi zaman. Ona isiracak baska seyler verin ve sadece onu isirmayi ogretin. Yada belki sadece avcilik oynamak istiyordur bizimkiler birbirlerini parcaliyor oynarken isira isira ce boyle egleniyorlr! Hareketli fare balik seklinde oyuncaklar vsr deneyebilirsiniz o kacar sizinki yakalar onu isirir vs. Dislrrini gecirecek baska.bir sey verin ona :)

betulbakioglu

su olayimi denedim ama benimki suyu seviyor:( bagirmak falan tabikide hayir beni isirdigi zaman ilgiyi kesiyorum sadece belki.anlar diye

martuyl

benimki de aynı :) özellikle 2.5 ay dolduktan sonra ısırmaya başladı ama saldırma turunde degil, oyun amaçlı ve hayırdan asla anlamıyor :D bagırıp cagırmadan burdaki tavsiyeleri dikkate alıp yanından kalkıp gidiyorum ama o kudurma saatleri var ya heh işte o zaman zerre fayda etmiyor :D ben pes attim, kısırlaştırma zamanını bekliyorum dört gözle :D