Kısır Dişi Kedimin Memeleri Belirginleşti Foto Koydum

Baliminannesii

1 ay önce dişi kedimi kısırlaştırdım. Gayet sağlıklı oynuyor mamasını yiyor. Ama yeni farkettim sanki özellikle alt memelerinde süt varmış gibi sarkıyor oturduğu ve yan yattığı zaman. Sertlik veya kızarıklık yok dokununca da acımıyor. Kısırlaşmadan önce kısır olan erkek kedimle çiftleşiyordu. Yalancı gebelik gibi bişey mi acaba başına gelen var mı?

2 CEVAP

Jeffroshum

Hamile kedilerin meme belirginleşmesi daha net ve etrafındaki tüylerde açılmaya başlıyor. Bana kedilerdeki ilkel keselerden dolayıymış gibi geldi ama yinede veterinerinize sorun.

Bbgm

Kediniz yavru ise cogu kedide olan alt karindaki kesesi belirginlesmeye baslamistir buda sanki ordaki memeler sisiyor gibi gorunuyor olabilir. Bu goruntu bizimde erkek kedimizde var :D