Kedimin Dikişine Bakabilir Misiniz

Dilakeee

Kedimi 31 martta kısırlaştırdım. Dikişleri biraz kabuklanmış gibiydi birkaç gündür bugün de fotoğraftaki gibi biraz kızarık. Acaba dikişler düşeceği için mi böyle yoksa bi sorun mu var ?

4 CEVAP

Bbgm

Bizimkide ayni boyle hafif kizarik 2 gundur dikis atarken boyle oluyor sanirim veteriner her sey yolunda 1 ayda tamamen atmis olur demisti iyisi mi siz akinti sisme gibi bir durum oluyormu bunu takip edin ama sanmam enfeksiyondur yirtilmadir vs gibi extrem bir sey olacak olsaydi ilk hafta olurdu zaten bizimde kisirlastirmamiz 25 marttı fotodaki kadar olmasada bu ara boyle kizarik sizinki bize gore daha yeni yani eger bi akinti vs yok ise normal sanki degisimleri gozlemlemek en mantiklisi olur gibi geldi

edmrcglu

iyi gibi duruyor yatarken izin verirse batikon püskürtebilirsiniz püskürtmeli şişeyle daha da çabuk kurur mikrop da kapmaz

NorthNight

Gayet normal görünüyor endişelenmeyin. İyileşme sürecinde hafif kabuklanma, kızarma olabiliyor.

Dilakeee

Teşekkür ederim hepinize