#Pawguardsaraştırılsın

simbakedi

arkadaşlar, videoyu bırakıyorum. jahreinle fikirleriniz örtüşür, örtüşmez ama burada fikir ayrılığı ya da bütünlüğü olunacak bir konu yok. adamın en sonda ettiği tehditler vs çok korkunç gerçekten. zamanınızı ayırıp izlemenizi öneriyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=tovR4b7Cq8k&t=255s&ab_channel=Jahrein

11 CEVAP

betulbakioglu

aslında reklam izleyerek mama falan ulasmasi bana biraz hikaye geliyor

ozanesk

Mutlu Patiler uygulamasının da Pawguards benzeri bir oluşum çıktığına dair tweet

https://twitter.com/isrgnotu/status/1512850997810446337

D-O

Jahreini pek tanimam, gecmiste birkac tweetini gormustum biraz problematik biri gibi gelmisti. Ancak bu videoyu gercekten cok guzel ve derli toplu hazirlamis. Pawguards hakkinda twitterda da bircok sey okudum ve asla ama asla guvenilir bir platform degil bence. Gerek baslarindaki insanlar, tavirlari, gerek somut kanit sunamamalari, sacma sapan kiliflar uydurmalari hepsi sorunlu.
Umuyorum yaptiklari arastirilir ve ortaya cikar. Umuyorum daha fazla maddi manevi insanlari somurup kar elde etmezler. Rezalet cidden…

Gunesyildirimm

Ben de izledim videoyu ve pawguardsın güvenilir olmadığını 2 3 kişinin söylemlerinden biliyordum zaten, bu videoyla birlikte iyice emin oldum. Sosyal medya hesaplarımdan yayılması için paylaştım. Umarım araştırılır ve her şey açığa çıkar

simbakedi

gerçekten sektör ile alakalı bilgim yok ancak adamların nasıl insanlar olduğunu görmek bile zaten unf sebebi. böyle insanlar gerçekten iyilik bile yapıyor olsa ben yaptırmam. çok kötü çok yazık

ByTogi

Şimdi ben bu olayda adı geçen hiç kimseyi tanımam ve kimseye de doğal olarak bir önyargım yok idi
. Ancak size şunu söyleyebilirim ki ben e-ticaret yönetim sistemi ve dijital pazarlama yani e-ticaret sektöründen para kazanmış bileyim. Şimdi zaten her şey ortada adamlar kendi ağızlarıyla kendilerini ortaya koyuyor. Bunlar ihtiyacı olmayan dilencilik sektörüne level atmışlar.
Bizlerin bu işe duyarlı olup bu dolandırıcıların ipli çekmemiz lazım.
Aslında tek tuhafıma giden bu adamlar bu sektörde ve dolandırıcılık alanında gerçekten ciddi profesyoneller. Düşünüyorum da YouTube'dan Twitter'dan birisiyle dijital ortamda kanıt olabilecek böyle bir demeci nasıl veriyorlar. Herhalde güç zehirlenmesi var şuan adamlarda. Dijital yalan da böyle bir profesyonellik de dolandırıcı olan bu şahıslar nasıl oluyor da yine dijital ortamda delilli kanıtlı bu salaklığı nasıl yapıyorlar kendilerine. Güç zehirlenmesi herhalde.

Akgul84

Bana hiç bir şekilde güvenilir gelmiyor evet cepten para öıkmadan %100 yardım ulaşıyorsa mükemmel ama hiç sanmıyor mutlu patiler bile

Akgul84

Bana hiç bir şekilde güvenilir gelmiyor evet cepten para öıkmadan %100 yardım ulaşıyorsa mükemmel ama hiç sanmıyor mutlu patiler bile

gulsump

Jahrein'i uzun yıllardır takip ederim, bazı konularda takdir edilmese de bu insanların gerçek yüzünü güzel kanıtlarla ortaya dökmesi ve bunu büyük kitlelere ulaştırması güzel bir şey. Başından beri yardım kuruluşlarına güvenmem, güvenmeyeceğim de. Dolandırıcı olmayan yardım kuruluşları bir elin parmaklarını geçmez. Eğer yardım etmek istiyorsanız kendiniz mama alıp dağıtın. Ayrıca böyle şahsiyetlerin masum hayvanlar üzerinden haram para kazanıp yemesi çok zoruma gidiyor. Umarım sonları gelir.

Ben yıllardır sokak hayvanlarını besliyorum. Mama bağışı yapıyorum hatta annemlerin orda yaşarken karşı binadaki abla ve iş yerindekiler ile ( onlar da hayvansever) watsapp grubumuz vardı yaralı aç hayvanlara yardım etmek için açılmış bir grup. Ordan paylaşırdık gördüğümüz vakaları kime yakınsa o gider alır tedavi ettirir mama verir barınma imkanı sağlardı. Pawguards ı ilk gördüğümde tiksinmiştim ve bu tipte iki gerizekalının asla bu kadar güzel bir iş yapmayacağını anlamıştım. Hiç reklamlarını izlemedim ve bağış yapmadım oraya açıkçası. Bence jahrein çok haklı herkes izlese keşke bu videoyu.

ozanesk

Mutlu Patiler basın açıklaması yapmış, Pawguard'ın sunamadıklarını sunmuş en azından...

https://mutlupatiler.app/basin-aciklamasi