Kedide Kortikosteroid Kullanımı

sevilay28

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir zaten buralardayım, başlık açıp duruyorum biliyorsunuz. Artık hangi sitede gördüğümü bile unuttum, o kadar çok araştırma yaptım ki.. Hekimimiz son çare olarak steroid denemeyi önerdi. Sanırım bir yerlerde kedisinde gastrit için steroid kullanan görmüştüm.
Maalesef kusmamız durmuyor fakat neyse ki metpamide yanıtlı. Uzun vadede her ilaç zararlı, artık korkuyorum da.
Lütfen kedisinde steroid kullanmış olan biri bana ulaşabilir mi? Teşekkürler

1 CEVAP

Anonymus985465

Acil olarak; mide, pankreas, karaciğer, bağırsak, yenek borusu, safra kesesinin tomografisini çektirin.
O Cana verdiğiniz her ilaç karaciğer ve böbreklerine zarar veriyor.