N&D Yavru Mama Hangisi?

Merhaba. N&d mama denemek istiyorum düşük tahıllı olarak hangisini önerirsiniz? 7 aylık kedilerim. Tüy dökümü, ishal vs. yapıyor mu?

3 CEVAP

gokhansultan

N&D yavru kedi mamalarında düşük tahıllı yok diye biliyorum. Hepsi tahılsız. Ben ocean kullanıyorum çok memnunum dışkılaması ve tüy sağlığı gayet iyi. Ama her mama her kediye iyi gelmiyor maalesef. Deneyip gözlemlemeniz gerekiyor.

Palyaco

Nd nin yavru olarak ocean balıklı ve tavuklu olanı var tahilsiz tüy kürk sağlığı 8cin ocean balıklı serisi

Evet denemeden almak istyemiyorum artık hüsrana uğruyorum. Deneme paketleri yok sanırım nd’nin