Mama Konusunda Yardım

Semiha3737

Mama fiyatlarını her geçen gün artıyor. Çok fazla kediye baktığım için artık mama alamaz hale geldim gerçekten. Maskot enjoy Kuzulu ve princli kedi mamasına şimdi denk geldim. Alan var mı? içeriğinin çok iyi olmadığını biliyorum.

5 CEVAP

Palyaco

Myfood kuzulu tavsiye ederim 15kg 470 tl indirim kodu 6269321 bu kodla 420 geliyor baya hediyeside var malt ve çubuk odulleri mama cok iyi şiddetle tavsiye ederim

ByTogi

Bahsettiğiniz mama hakkında fikrim yok ama daha iyi bir mamayla uygun mamayı karıştırarak vermeyi deneyebilirsiniz

Semiha3737

Kedilerime aldığım mamanın fiyatı bir ay içinde iki katına çıktı. Gerçekten anlamıyorum. Uygun bir mama kaldı mı ki.

Semiha3737

Teşekkür ederim 🙏

Warriorsans

Evet myfood bakabilirsiniz fiyat performans olarak başarılı. Golosi markasına da bakabilirsiniz 20 kg baya uyguna düşüyor bazen indirimde.