Nasıl Kilo Aldırabilirim?

CalicoMia

Merhaba dün sokakta bulduğum bir kedi ile ilgili güzel bir haber paylaşmıştım ama ne yazık ki bulunduğu evdeki kedinin psikolojisi bozulduğu için bugün alıp evime getirdim yıkayıp traş ettirdim (çok fazla ot yapışmıştı çıkmıyordu) ve sandığımdan çook daha zayıf çıktı Mia dişi olduğu halde 4 kilo bulut erkek ve en fazla 2.5 kilo nasıl kilo aldırabilirim?

1 CEVAP

Warriorsans

İştahı yerindeyse zaten yavaş yavaş kilosu yerine gelecektir. İştahı yoksa bir sağlık sorunu olabilir eğer sağlık sorunu yoksa Somon yağı, viyo gibi takviyeler çok iyi geliyor. Kuru mamayı yaş mamayla destekleyebilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki birden hızlıca kilo aldırmaya çalışmak sağlıklı olmayacaktır yavaş yavaş kilosu yerine oturmalı. Birde meo gibi sıvı ödülleri de çok severek tükettikleri için iştahlarının açılmasına yardımcı oluyor