Kaşıntı Ve Aşırı Yalanma

rebeccaztre

Merhabalar. Proplan ton balıklı kullandık ağır geldi sürekli yalanıyordu ve kaşınıyordu. Hills ton balıklı mamaya geçtik o da aynı şekilde sürekli kaşıntısı ve yalanması var. Mama olarak ne önerirsiniz? Kedim kısır. Nd tavuklu narlı denemiştik onda da sürekli kaşınıyordu.

3 CEVAP

D-O

Herhalde bu mamalarda ortak olan bir seye alerjisi var diye dusundum. İceriklerini karsilastirin bakin ortak ne varmis. Ona gore baska mama bakarsiniz.
Nd tavukluda da biraz balik var belki kedinizin baliga alerjisi vardir

Sezgek

Hypoallergic mama denemenizi öneririm bizde de sıkıntı vardı tavukludan somonluyu geçtik tine devam etti şimdi hypoallergenic kullanıyoruz çok şükür iyiyiz

Bbgm

Intolerans gelistiriyor belliki.. mamalar pratik ve ucuz besleme icjn icad edilmistir sonra sektorun para babalari guzel pazarlayip iyi bir sey gibi gostermistir.. aslinda mamanin maliyeti ile cok cok dogal ve saglikli besleyebilirsjniz cocuklarinizi bi cok hastaliktanda kurtulurlar boylece uzun vadede..