Kedimin Partisindeki Şey

Casperbeyy

Kedimin partilerinde fotoğraftaki şeyden var.her patisinde var ,hani tırnak olmayan bir kısımları oluyor ya ,tam orda.bu nedir tam olarak,soymayı denedim hafiften ve canı yanmadı ,acaba bir şey mi yapıştı ,çünkü tüm patilerinde var

7 CEVAP

edmrcglu

net anlaşılmıyor belki kumu çatlatmıştır patilerini evse hindistan cevizi yağı varsa onunla ovalayın

MMiamu01

Kum yapışmış gibi görünüyor

BiciriginAnnesi

Kum yapışmış gibi duruyor tam eminde değilim ama hafif
ıslak bir bez ile patilerini temizleyin

Bbgm

Catlamis deri bakimi gerekiyor gibi gördüm ben. Ama bjr sey yapismista olabilir. En iyisimi temizlemeyi deneyin birde yağ ile bakim yapın.

Casperbeyy

Hafifçe temizledim orayı ,sanki bir şey yapışmış gibiydi .deriden çıkan bir şey değil de sonradan yapışmış gibi

Bbgm

Endiselenmeyin munzur kim bilir neye basti :) islanip hamurlasmis kumda bazen ayni boyle duruyor bu arada

Warriorsans

Kum yapışmış gibi ayrıca kuru görünüyor biraz. Zeytinyağı sürebilirsiniz patilerine.