Tüy Ve Kemik Sağlığı İçin >>>

Betrayal

Arkadaşlar iyi günler ;
11 aylık kedim için kemik gelişimi ve sağlığı için ve tüy sağlığı için takviye önerisi alabilirmiyim kullanıp gerçekten faydasını gördüğünüz varsa lütfen ..Ayrı ayrıda olabilir

4 CEVAP

Beyza07000

Kedi ve köpekler için somon yağı var vets plus ben köpeğime kullanıyorum araştırdıklarımda da balık yağı diyordu bide taramak çok önemli hem rahatlaması hemde kan akışını hızlandırır

Betrayal

Nasıl faydasını gördünüz mü peki

Betrayal

Güncel.

Palyaco

Tüy sağlığı için vest plus vitamin 1 yıldır kullanıyorum çok iyi eklem ve kemik sağlığı için vest plus glukozamin cok iyi memnunum ve meo ton balıklı deniz tarakli sıvı puding glukozamin kolojen etkili haftada 2 adet veriyorum