Tuvaleti Işık Alan Odada Olursa

latte9

Işık alan odada olursa cok mu koku yapar

3 CEVAP

justtfelix

Bentonit kullanırken çok koku olduğunda güneşe koyuyorum. Koku geçiyordu. Lakin öncelikle kokunun temeline inmek lazım. Acaba normal dışkı kokusu mu yoksa hayvanın bir sıkıntısı mı var? Işık konusunda bir şey diyemem ama dediğim gibi Bentonit kullanırken güneşe koyduğumdan (buharlaşıyor sanırım) koku kalmıyordu

Betulb97

1 paket karbonat atıyorum ben kokusuz vancat kuma, koku falan olmuyor. Tuvaletinin kapalı olması da etkili tabi ama karbonati bir deneyin derim

Bbgm

Bazi kumlar oyle ki kumun kendjsi kedinin kakasindan çok kokuyor. Yani kumlar oyle cok kokuyor ki kedinin diskisi kokmuyor öyle.. mahremiyeti olacak bir yere koyun duzgun bir kum oldugu surece sorun olmaz.