Kedim Hırıltı Çıkarttı (Mırlama Değil)

Gamzecs

Merhaba arkadaşlar iyi pazarlar herkese kedim koltuğa yanıma geldi elleriyle masaj uaparken birden sanki nefes alamıyormuş gibi hırıltı sesi çıkarttı ve öğürecekmiş gibi davrandı 3 saniyelik bişeydi keyfi gayet yerinde iştahı da aynı şekilde oynuyor zıplıyor neden bu şekilde yaptı anlayamadım yaşayan var mı?

5 CEVAP

Sezgek

Mamasını yeni mi yemişti ve çok hızlı yeme huyu var mı bizimkinin bugün yaş mama günüydü ve çok aşırı hızlı yer yaş mamayı ben o yüzden asla konservenin tamamını vermem bir kere de yine yarım konserve koydum önüne zaten bu iki dk sonra geldi üstüne de kana kana su içti aynen böyle bir ses gelip öğürür gibi oldu hemen poşet kaptım neyseki toparladı kusmadı ama kustuğu da oldu yani mamayı hızlı yeme huyu varsa ondan olmuş olabilir

aslihan_e

Düzenli malt veriyor musunuz? Tüy birikmiş olabilir. Tüy değişme zamanı çünkü.

Gamzecs

ya hiç bilmiyorum o an fark etmedim mama mı yiyip geldi ama anlamadım

Gamzecs

1 aydır vermiyordum bugün başladık henüz daha öyle bisey yapmadı inşallah bi daha yapmaz 🥺🙏🏼

betulbakioglu

benim kedimde yapti sonra sesi kisildi bende anlamadim malt falan haftada ,2 kere veriyoeum