Mamanın Kokusu Hakkında

Esims

Normalde royal Canin kitten kullanıyorduk ve mama değişimi için pro plan kısırlaştırılmış somonlu mama aldım. 1-2 hafta sonra geçiş yapıcam ama pro planın kokusunu bilmediğim için bi tık farklı geldi kokusu. Bu pro plan mamayı kullanan varsa kokusunu az çok tarif edebilir mi? ( royal Canin yoğun kokuyordu ama kötü kokmuyordu. Pro plan çok yoğun değil ama balık gibi kokmuyor garip kokuyor.) bu arada çok güvendiğim bir pet grosstan açık mama olarak aldım. Hep de öyle alıyorum, hem fiyattan hem de güvendiğim için.

1 CEVAP

simbakedi

bence proplanın bir kokusu falan yok. paketin içi gibi kokuyor bence. ne bir et kokusu ne de başka plastik kokusu alıyorum. saçma bir koku aksdjhakjh