Kedi Kalça Kırığı

MMiamu01

Merhaba,sokakta düzenli olarak baktığım bir kedi dün sekerek yürümeye başladı veterinere götürdük hemen röntgrn çekildi kalçası kırık maalesef dün gece ameliyat oldu şu an iyi klinikte kalıyor yarın veterinerimizin onayı ile çıkaracağız kalçası tam iyileşene kadar 2-3 hafta geçici yuva olacağız bu süreçte tavsiye edeceğiniz bir şey var mı hemen toparlayabilmesi için

5 CEVAP

edmrcglu

et suyu ciğer belki iyi gelir sakatat vb insan gibi düşündüm ama iyi gelir sanırım geçmiş olsun

Warriorsans

Çok geçmiş olsun 🥺

Bbgm

Bol ilikli kemik alin haslayin ve kemigi kirip icindeki iligi yedirin cok faydali olur.

Bbgm

Bol ilikli kemik alin haslayin ve kemigi kirip icindeki iligi yedirin cok faydali olur.

MMiamu01

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için