Kedi Yaş Mama Önerisi

zeynepbeyza

temiz içerikli, uygun fiyatlı yaş mama önerebilir misiniz?

15 CEVAP

Bbgm

Biraz kavurulmus kiyma biraz haslanmis cekilmis tavuk gogsu tavuk suyu yada et suyu ile kivamlandirilip haslanmis karisik sebze puresi ile karistilir. Porsiyonlara bolunup buzluga atilir. Azar azar verilir. En dogali mis gibi :)

MMiamu01

Nutri feline kullanıyoruz şu an market maması olan gourmet ile aynı fiyat ama içeriği çok çok daha iyi

Sezgek

Ben şu anan kadar felicia gimcat nutrifeline ve vetplus denedim vets plus ilk etapta farketmemişim kuzulu da dese somonlu da dese tavuk eti varmış çoğunlukla o yüzden sokak canlarına gitti ama ilk bir tane açmıştım çok severek yemedi saatler sonra açlıktan yedi nutrifelin ağzına sürmedi yani çok ilginç kedim seçici değildir çok beğenmese de açlıktan yer ama yani o kadar inat ettim ki mama dolabının önünde bekler çok acıkırsa hadi bana mama ver diye beklemeye başladı yine vermedim belki yer diye yok ağzına sürmedi nutrifelini gimcati çok sevdi özellikle balıklı kabaklısına bayıldı tabi onu uzun açlıktam sonra verdim nutrifelini yemeyince ondan da olabilir ama genel olarak gimcati sevdi sabah şimdi felicia açmıştım biraz yemiş duruyor ama aç olmadığı için de olabilir bakalım gözlemleyeyim felicia için durumu söylerim

BiciriginAnnesi

Sezgek

Benim kız da GimCat yemiyor 🤦🏻‍♀️gönlü isterse yer gibi yapıyor aslında içeriği de çok iyi yaş mama ama niye yemiyor anlamıyorum değişik benim kız

Sezgek

Bunlar bir tuhaf valla biciriğinannesi kuru da hiç sıkıntı yaşamamıştım ama yaş mama baya sıkıntı oldu bir de tavuk alerjisi olunca baya bir sıkıntı yarattı bana neyse ki gimcatin her çeşidini yedi ben gimcatten devam ederim artık

Pikapru

Naturon kullanıyoruz biz memnunum fiyat performans olarak

Warriorsans

N&d yaş mamaları bence fiyat performans olarak en iyisi. A m a z o n da 9 tl ye bulunabiliyor çoğu zaman. Bende geçen hafta aldım yine birkaç paket. Ayrıca a m a z o n d a hala devam ediyor mu bilmiyorum ama BAHAR40 kodu ile mobil uygulamadan ilk siparişte geçerli 150 tl ye 40 tl indirim oluyor. Eğer bu kodla 9 tl ye düşen tavuklu narlı kitten mamasını alırsanız tanesi 6 7 tl arasına geliyor 17 konserve 110 civarı yapıyor.

gokhansultan

Uyguna nd almıştım onları kullanıyorum. A m a z o n d a 9 tl ye bulabilirsiniz tavuklu narlı olanı. Ayrıca ankarada p e t g r o s s ta 6.5 tl ye gimcat buldum ondan aldım biraz. İnternet sitesinde (uzantısı com.tr olan değil .com olan) 9.5 tl ye satıyorlar. Denemek içinde felicia aldım 9.5 tl içeriği hoşuma gitti kızım da baya bi sevdi.

eneskolon

felcianın %60 et %40 et suyu olan konservelerini kullanmanızı tavsiye ederim

eneskolon

felcianın %60 et %40 et suyu olan konservelerini kullanmanızı tavsiye ederim

zeynepbeyza

Felicia insight tahılsız denedik ama pek severek yemedi.

BiciriginAnnesi

Felicia, GimCat,vets plus, biz bunlari kullanıyoruz bazen elimde kalmayinca Royal ve ya proplan o gün geçerli veriyorum
P e t Z Z s h o p da indirim vardı bugün gördüm Felicia sipariş verdim içerik olarak çok iyi Felicianin çok çeşitleri var onlardan alıp deneyin

Petlebi de sanki indirim gördüm yanlış mı gördüm bilmiyorum ama bu 3 siteye bakın
A m a Z o n takip edin ora da işe N&D yaş mamalar indirime giriyor

Anonymus985465

bbgm'ye aynen katılıyorum.
İlla yaş mama diyorsanız;
schesir, nd, nutri feline, natura, vets plus
Felicia'yı 11 kedinden biri dahi yemedi. Sokak Canları sevdi.

Sezgek

Felicia için güncelleme yapayım yaklaşık bir saatbılsu kalanı yemiyor yani felicia yı da sevmemiş bizim kız anlaşıldı ben gimcatten devam :D

Anonymus683514

Hazır alacaksanız yazıldığı gibi malum sitede çok uyguna N&D mamalar var, yalnız Zencefil 1 aydır falan bunları yemeyi bıraktı. Birçok denemeden sonra Felicia ve Me-o yediğini fark ettim. Bu mamaların da içeriği pek iyi değil mesela Me-o'da tahıl vardı yazıyordu da yanlış hatırlamıyorsam ama ben yaş mama verirken ödül gibi gördüğümde ve su tüketimini artırmayı amaçladığımdan çok takılmıyorum. Yine de fiyat performansta N&D'yi, özellikle balıklı olanlarını tek geçerim. Balık > Balkabağı > Tavuk&Nar diyorum denediklerim arasında :)