Emziren Kedi

Neslihan_14

Goğüsleri cok kötü 1 haftalik yavrularini emzirmekte zorlaniyor cok cani acıyor kizarmis ve yara olmuş gibi yarin veterinere goturucem ama simdi ne yapabilirim bilgisi deneyimi olan varmi

3 CEVAP

Sezgek

Oyyyyy kıyamam yaaaa yani deneyimim yok ama belki zeytin yağı biraz rahatlatabilir bebeklere de zarar vereceğini düşünmüyorum ama daha deneyimli biri yazarsa daha iyi olur geçmiş olsun

Bbgm

Hindistan cevizi yagi iyi gelecektir marketten temin edebilirsiniz insanlarda kullankr her turlu cilt sorununda rahatlama saglar.

BiciriginAnnesi

Alıntıdır 👇

Mastit (mastitis), memenin şişmesi ve kızarmasıdır; genellikle iltihaplı olur ve tedavi edilmeyen tıkanmış bir süt kanalının sonucudur. Eğer böyle tıkalı bir kanalın üstüne sıcak kompres uygulanmışsa, sık sık emzirilmişse ve daha sonra da dinlenilmişse, mastite dönüşmeme olasılığı çok yüksektir.

Meme de ki sütun boşaltılması gerekiyor yapabilirseniz siz deneyin göğüs pompası ile ya da veteriner yapması gerekiyor veteriner görürse de daha iyi olur en azından asıl teşhisi doktorunuz koymuş olur

Benim kızim da hiç böyle birşey olmadı

Geçmiş olsun pamuğa