Bu Mamayı Kullanıp Bilen Var Mı? Natural Trainer

İçeriği fena değil. İtalya üretimi. Ama hiç kullanım yorumu yok, petlebife satıyor. Bilen duyan varmı?

4 CEVAP

ozanesk

Somonlu mama diyor ama % 10 somon proteini dışında balık yok. Taze tavuk ve hindi eti yazılmış oranı belli değil. Gerisi tavuk, hindi ve domuz proteini. Pirinç olabilir ama mısır yetmemiş mısır unu ve pancar küspesi de koymuşlar ve bu içeriğe Pro Plan'dan fazla para istiyorlar :)

Bu fiyat politikasıyla ülkeye yeni giren bir mama olarak kime hitap ettiklerini kendileri de bilmiyor sanırım.

Bbgm

Siyah kaka ve koyu kahverengi cis yaptigini bilirim. Aynisini nd de yapmisti bu da.. hekim alerji olmustur dedi almadik daha. Zaten isterlerse yesinler.diye kaba koyarim dogal bir sey veremedigimde yerler mamayi bir tek. Surekli yeseler etkisi nasil olurdu bilmiyorum bu yuzden.

Başka var mı acaba??

PaladinLucie

İçerik çok kötü şimdi baktımda bu fiyata bu mamayı satmak resmen ayıp içerisinde arkadaşında dediği gibi %10 somon proteini dışında balık yok. Bu fiyata mis gibi Bozita var.