Aşı Geçikmesi?

Merhabalar. Kedimizin aşısı gecikti ikinci aşısını olacaktı. Karma aşısının ikincisini olmadı. Son günlerde çok hareketli yerinde durmuyor. Her yere çıkmaya başladı bir şeyleri deviriyor. Acaba aşısı geciktiği için olabilir mi? Bir de kedimiz british shorthair çok oynak bir cins değiller...

3 CEVAP

Bbgm

Yani asiyla alakasi olacagini sanmiyorum.. ters mantikla minicik bi ihtimal karma asisi halsizlik yapar. Karma 1 den sonra azami brkleme suresi 21 gun olduguna gore yan etkisi 21 gun sürüyordur belki bi ihtimal oyle ise 21 gun boyunca su anki kadar hareketli olmayip karma1 etkisi gecince hareketlendi mi acaba? Boyle dusununce bana mantikli geldi bilemedim. Belkide sadece bahar geldi diye seviniyordur :) kisin bitisi bizleri bile hareketlendirdi. :))

Teşekkür ederiz☺️

aslihan_e

Aşısı geciktiyse en baştan tekrar 1 aşı ve sonra 2. aşıyı olmalı. Yoksa hiçbir işe yaramaz. Aşının gecikmesiyle kedinin hareket durumunun hiçbir alakası olamaz.