Bu Nedir

Arkadaşlar severken elime böyle şeyler geliyor ilk deda kedi sahiplendiğim için hiç fikrim yok yardımcı olur musunuz lütfen

5 CEVAP

zeynepgurgen

Onlar kediciğin memişleri ve evet erkeklerde de oluyor. Korkulacak bir durum yok yani. :)

zeynepgurgen

Rica ederim. En ufak şeyde sormak ne kadar önemsediğinizi gösterir. :)

Teşekkür ederimm o kadar yabancıyım ki anatomilerine :/ hemen panik oluyorum ödüm kopuyor ona bi şey olacak diyo çol teşekkür ederim aydınlatlığınız için :)

zeynepgurgen

Kedinizin neresi bura karnı mı?

Karnı evet aralıklı birbirine uzak yerlerde var cinsiyeti erkek