Yaş Mama Sonrası

kimyonesra

merhaba, kedime pro choice yaş mamasından aldım ilk defa. öncesinde farklı mama kullanıyordum bunu denemek istedim hem daha uygun fiyatlı olduğu için. az önce yarısını sulandırıp verdim iştahla yedi, tadını sevdi ama yedikten biraz sonra yediğini çıkardı 😔😔 sulandırmış olmam mı onu rahatsız etti acaba anlamadım bir daha vermeyeyim mı ne yapmalıyım

3 CEVAP

kimyonesra

yeni bir şey denemeyi hiç sevmiyor kedim ne kuru mamada ne yaş mamada ne yapacağımı bilmiyorum

eneskolon

Sulandırmanız problem değil sindirememiş olabilir mama bozuk olabilir bir daha vermemeniz iyi olur

D-O

Cok hizli yediyse de kusmus olabilir ama ben olsam tekrar vermezdim.
Aslinda toplu alirsaniz nd ve gimcat yas mamalar uyguna gelebiliyor. Burada a m a zon sitesinde nd mamalarin uyguna geldigi bircok kez yazilmisti isterseniz bakin