Mama Hakkında

Casperbeyy

Arkadaşlar kedim kuzulu mamaya bayılıyor ama bu markanın kuzulu kısır olanı yok ,bu normal yetişkin maması.değerleri nasıl sizce ?kısır kedime alabilir miyim?

3 CEVAP

Lils

Sürekli olarak kullanmanızı tavsiye etmem. Bu arada bu içerik yanlış sanırım. Prochoice içeriği bu değil. Resmi sitede doğru olan oluyor hep. Onun dışında petlebide doğru oluyor küçük hatalar dışında ama bu tamamen farklı. Site ko la y ma ma sanırım

D-O

Fotograflardan tam okuyamadim ama bence kisir kediye kisir mamasi kullanmak lazım, idrar yollari ve kilo sorunlari yasamamak icin.
Bazi mamalarda tum evreler icin oldugu yaziyor onlar kullanilabilir tabi.

Casperbeyy

Evet ,bahsettiğiniz siteden aldım bu yazıyı,önerebileceğiniz bu segmentte başka mama var mı peki?