Sokak Kedileri İçin En Uygun Mama

Aydacik

okulumun karşısında çok fazla kedi var yarısından fazlası da yavru en az 15 kedi var onlara mama vermek istiyorum aç kalmasınlar ama market mamalarını da vermek istemiyorum kötü içeriği olmayan mama istiyorum kendi kedimin mamasından biraz götürdüm ama hiçbirine yetmedi büyük kediler geldi kavga ettiler yavrular yiyemedi hepsine mama yetiştirebilmem için uygun fiyatlı olması lazım ama içeriği kötü olmasın istiyorum

6 CEVAP

zeynepgurgen

Sokak hayvanlarına genelde Bonacibo ile besleme yapılıyor.

Sutunannesi

Bonacibo alabilirsiniz *********.com dan ben maddi olarak biraz daha uygun olduğu için micho alıyorum bazen

Aydacik

bu sitede yok mu o mamadan

zeynepgurgen

Yalnızca *********.com'da satılıyor.

Aydacik

daha önce hiç oradan mama almadım, bu sitede önerebileceğiniz bir marka var mı

goknur

Petlebide satilan mamalar hep orjinal markali kaliteli butceli mamalar eger butceniz el veriyorsa onlardan alin. Ama *********.comdaki mamalar daha uygun sadece o sitenin urettigi taze mamalar. Diger mamalarin icinde etin kendisi varken bahsedilen bonocibo veya micho markali mamalarda bunlarin unu var maliyet dusuk oldugu icinde mamalar daha uygun. 1 kg su 16.5 lira 5 kilosu 30 kusur bisey olmasi lazim. Sitede her hangi bir problem veya kedilere zarar verecek bisey yok. Sadece icinde unu oldugu icin kedilerin gunluk protein veya baska bir vitamin vs. Miktarini karsilayamiyor. Ornegin bir acanadan kediniz gunluk 100 gr yediginde atiyorum 30 protein aliyorsa bonociboda bu sayi daha dusuk. Karar vermek senin elinde insallah faydali olmustur senin icin bu yazi.