Bakın Lütfen

Kedim tuvaletini yaparken dışkısının bir parçası vücudunda kalmış.
sanki kendi parçası değil de
ona zarar veren bir durummuş gibi
strese girdi, saldırganlaştı
kakasını yapabilmesi için çeşitli tavsiyeler aldım. Biri de zeytinyağı ile ilgiliydi. Şimdilik ıslak mamasına bir tatlı kaşığı zeytinyağı ekledim. Sorun devam ederse zeytinyağının dozu arttırılabilir mi yoksa başka yöntemler mi denenmeli? Fazla zeytinyağının ishal yaptığını okumuştum ondan dolayı soruyorum.

2 CEVAP

betulbakioglu

kabizliga zeytinyagi verseniz bisey olmaz ama az verin tavuk suyu da verebilirsiniz

Warriorsans

Kediniz kabızsa zeytinyağı iyi gelir ayrıca yoğurt da verebilirsiniz. Malt miktarını da artırabilirsiniz